17:07 / E enjte, 12 Tetor 2017

Ja pse Era Istrefi është kaq e suksesshme (Foto)

Ja pse Era Istrefi është kaq e suksesshme (Foto)

Interpretuesja e shumë hiteve, Era Istrefi vazhdon të jetë tejet e angazhuar në karrierën e saj.

Aktualisht ajo po shijon suksesin e projektit të saj të fundit “ No I Love Yous”, bashkëpunim me French Montana, shkruan Indeksonline.

Istrefi, aktive po tregohet edhe në rrjetet sociale, kjo me qëllimin që të jetë sa më afër fansave të saj të shumtë.

Ajo ka publikuar disa fotografi. Është stili i saj unik i veshjes, që e bënë atë gjithmonë të duket perfekte. Përveç potencës vokale, Era po mahnitë edhe me bukurinë e saj natyrale.

Kjo është Era, një dhe e vetme! /Indeksonline/


Lexo të tjera