12:48 / E enjte, 12 Tetor 2017

Ja se si ia prek Aulona të pasmet Fatmës (Video)

Ja se si ia prek Aulona të pasmet Fatmës (Video)

Aulona dhe Fatma janë dy personazhet e emisionit “Thumb”, siç e kanë edhe emrin ato të dyja janë shumë thumbuese.

Së fundi është Aulona ajo e cila ka çuditur me një veprim të saj, shkruan Indeksonline.

Ajo rasishtësisht në rrugë ka parë Fatmën të cilën ka dashur ta provokojë se a është e ndershme e dhe ia prek pasmet.

“aulonamustaKur sapo ke dale nga palestra dhe shikon rastesisht shoqen ne rruge dhe do te testosh nivelin e saj te ndershmerise...Po! Fatma eshte e ndershme! Ajo trembet kur dikush e prek nga mbrapa ne rruge! Behu dhe ti si Fatma! Behu e ndershme” ka shkruar Aulona me shaka.

Në videon e më poshtme të postuar në llogarinë e Aulonës në “Instagram” mund ta shihni reagimin e Aulonës./Indeksonline/

Lexo të tjera