10:08 / E enjte, 12 Tetor 2017

Jonida Maliqi përsëri “godet” konkurentet, shikoni sa me stil duket (Foto)

Jonida Maliqi përsëri “godet” konkurentet, shikoni sa me stil duket (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria, Jonida Maliqi e cila sa për muzikën shquhet për stilin e veçantë vazhdon që të qendroj në qendër të vëmendjes.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket e mahnitëshme.

Veshur me një fund të zi të thjeshtë kombinuar me një duks të gjerë, ajo dukej shumë në formë dhe me stil.

Shikoni fotografitë./Indeksonline/

Lexo të tjera