20:48 / E hënë, 17 Korrik 2017

Jonida Vokshi në formë të përkryer trupore (Foto)

Jonida Vokshi në formë të përkryer trupore (Foto)

Aktorja dhe prezantuesja e njohur nga Shqipëria, gëzon një simpati të madhe në publik.    

Jonida Vokshi nuk është se ekspozohet edhe aq shumë në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Megjithatë, në paraqitjen e radhës ajo duket në formë të përkryer trupore.

Ka kohë që ajo nuk ka deklaruar asgjë për jetën e saj private, duke e mbajtur të fshehtë në këtë mënyrë statusin e saj nëse është ende “beqare” … /Indeksonline/


Lexo të tjera