17:19 / E enjte, 12 Tetor 2017

Josephine Skriver s’ka pikë turpi, pozon veç me të brendshme (Foto)

Josephine Skriver s’ka pikë turpi, pozon veç me të brendshme (Foto)

Modelja simpatike, Josephine Skriver gjithmonë di të shfaqet e ëmbël.

E bukura e “Victoria’s Secret”, ka pozuar veç me të brendshme duke u shfaqur tejet provokative.

Skriver është kaq joshëse në fotosesione, dhe jo rastësisht di të fitojë vëmendjen e të tjerve./Indeksonline/


Lexo të tjera