15:55 / E enjte, 12 Tetor 2017

Kaq të bukur nuk i keni parë Ermalin me bashkëshorte (Foto)

Kaq të bukur nuk i keni parë Ermalin me bashkëshorte (Foto)

Ermali dhe Ariana janë ndër çiftet më të komentuar të showbizit.

Së fundi Ariana ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket mjaft bukur por as Ermali nuk duket keq.

Për më tepër shikoni fotografinë./Indeksonline/

 

Lexo të tjera