16:46 / E enjte, 12 Tetor 2017

Kaqurrelja tejet seksi e futbollistit të njohur (Foto)

Kaqurrelja tejet seksi e futbollistit të njohur (Foto)

Futbollisti i njohur holandez, Gregory Van Der Wiel nuk ka patur aq fat me karrierë. Megjithatë, fati i tij i madh duket se ka qenë në dashuri. 

Ish ylli i PSG-së, aktualisht futbollist i Cagliarit është burri i një femre tejet të bukur. Rose Bertram, modelja e njohur belge është gruaja e Van Der Wiel. 

Me flokët kaqurrele dhe trupin e saj perfekt, Rose e bën për vete secilin mashkull./Indeksonline/

Lexo të tjera