23:54 / E hënë, 09 Janar 2017

Këto asete të kësaj modelje do t’iu “çmendin” (Foto)

Këto asete të kësaj modelje do t’iu “çmendin” (Foto)

Modelja Jojo Babie është e njohur për format e jashtëzakonshme trupore.

Bukuroshja seksi vazhdon të bëjë nam me ekspozimin  e aseteve të saj trupore, gjë që nuk e lë pa e shfrytëzuar Babie, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Në disa poza të realizuara tashmë së fundi modelja kishte veshur një fusta të hapur i cili vinte në pah mungesën e të brendshmeve dhe shfaqjen e aseteve bombastike të bukuroshes seksi./Indeksonline/


Lexo të tjera