15:15 / E enjte, 12 Tetor 2017

Kida “përvëluese” në fotografinë e fundit (Foto)

Kida “përvëluese” në fotografinë e fundit (Foto)

Kida, këngëtarja kosovare e shumë hiteve të cilët pëlqehen shumë nga publiku.

Së fundi Kida ka ndarë më adhuruesit një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën ajo duket mjaftë mirë dhe e bukur.

Për më tepër shikoni fotografinë./Indeksonline/


Temat:
Lexo të tjera