12:37 / E mërkurë, 13 Shtator 2017

Kim del në darkë me Kanyen, një foto ia prishë "tripin" (Foto)

Kim del në darkë me Kanyen, një foto ia prishë "tripin" (Foto)

Kim Kardashian dhe Kanye West janë parë bashkë mbrëmë në një darkë në Los Anxhelos. Çifti i famshëm janë përcjellur nga paparacit në çdo lëvizje të tyre ne daljen e radhës. 

Kim dukej seski, deri në një foto ku vërehej fytyra e saj e cila dukej sikur të ishte plastike.

Çifti thuhet se është duke biseduar mundësinë për të ndërruar vendbanim pasi që janë lodhur nga përcjelljet e tepërta mediatike./Indeksonline/

Lexo të tjera