23:53 / E hënë, 20 Mars 2017

Kjo bukuroshe iu lë pa frymë (Foto)

Kjo bukuroshe iu lë pa frymë (Foto)

Louise Thompson ka treguar linjat e saj mahnitëse teksa është parë me një palë bikini në Dubai.

Ylli televiziv dukej në formë të shkëlqyer, derisa ishte duke kaluar momente të këndshme në Dubai, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

26 vjeçarja njihet për paraqitjet e saj fenomenale dhe këtë më së miri e tregon numri jashtëzakonisht i madh i ndjekësve në Instagram./Indeksonline/


Lexo të tjera