08:24 / E enjte, 12 Janar 2017

Kjo është mënyra më e mirë e saj për t’ju thënë fansave “Mirëmëngjesi!” (Foto)

Kjo është mënyra më e mirë e saj për t’ju thënë fansave “Mirëmëngjesi!” (Foto)

Modelja e rrjeteve sociale Amanda Elis Lee, di t’ia uroj fansave të saj një mirëmëngjesi.

E veshur me një fustan të kuq të shkurt dhe mjaft të ngushtë ajo edhe njëherë tregon asestet e saj bombastike, shkruan Indeksonline.

Në këtë mëngjes, ajo di më së miri se si t’i zgjojë më shpejt fansat e saj meshkuj./Indeksonline.


Lexo të tjera