15:05 / E hënë, 20 Mars 2017

Kjo është modelja seksi që i di të gjitha këngët e Sabri Fejzullahut (Foto)

Kjo është modelja seksi që i di të gjitha këngët e Sabri Fejzullahut (Foto)

Modelja e njohur shqiptare në Amerikë, Emina Cunmulaj, është tejet aktive në rrjete sociale. Ajo  vazhdimisht publikon fotografi dhe nxjerr video si të sajat ashtu edhe të vajzës së saj të vogël, shkruan Indeksonline. 

Së fundmi ajo ka publikuar një video në Instastory, ku shihet së bashku me  vajzën duke kënduar e vallëzuar me këngën e Sabri Fejzullahut. 

Nuk është hera e parë që Emina shihet duke kënduar këngët e këngëtarit të madh Sabri Fejzullahut. Ajo i di mjaftë mirë madje edhe tekstet.Indeksonline/


Lexo të tjera