01:08 / E mërkurë, 13 Shtator 2017

Kjo është vetura super luksoze e Jennifer Lopez (Foto)

Kjo është vetura super luksoze e Jennifer Lopez (Foto)

Këngëtarja dhe aktorja e famshme latine, Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj Alex Rodriguez janë parë të kenë vizituar dizajnerin e makinave Tom Ford.

Çifti janë në lidhje që nga muaji Mars i këtij viti – shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

Duket se ata janë takuar me dizajnerin e famshëm me qëllim të dizajnimit të inicialeve të artistes së famshme në makinën e saj superluksoze Rolls Royce prej 488,000 mijë funtave./Indeksonline/


Lexo të tjera