07:42 / E hënë, 17 Korrik 2017

Kjo s’është e tëra, pozimet e Kylie-t sot do të ju “çmendin” (Foto)

Kjo s’është e tëra, pozimet e Kylie-t sot do të ju “çmendin” (Foto)

Sigurisht se jeni mësuar që Kylie Jenner di të “ndezë” gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo gjithmonë është tejet tërheqëse dhe pothuajse e përsosur në fotografitë që bën. Këtë herë Kylie ka realizuar një fotosesion për të njohurën GQ, në të cilën duekt mëse  e rafinuar dhe shumë sensuale, transmeton Indeksonline.

Kylie nuk ka hezituar që fotografitë t’i publikojë në Instagram në mënyrë që të gjithë të shohin “fuqinë” e saj për pozim dhe linjat e saj trupore që janë për çdo lëvdatë./Indeksonline/

Lexo të tjera