18:08 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Kjo video e tregon se çfarë trupi ka Aurela Hoxha (Video)

Kjo video e tregon se çfarë trupi ka Aurela Hoxha (Video)

Aktorja dhe modelja e njohur nga Shqipëria, Aurela Hoxha ka një fizik për lakmi.

Në verën e vitit të kaluar ajo na ka “furnizuar” me foto të ndryshme secila më seksi se tjetra, shkruan Indeksonline.

Hoxha ka treguar nostalgji për ditët verore, duke shpërndarë një video disa sekondëshe në llogarinë e saj në Instagram.

Se sa në formë janë linjat e saj mund ta shihni në videon e mëposhtme./Indeksonline/

Lexo të tjera