20:17 / E enjte, 12 Tetor 2017

Kot lodheni, fytyra e Gigi Hadid është perfekte! (Foto)

Kot lodheni, fytyra e Gigi Hadid është perfekte! (Foto)

Supermodelja e famshme vazhdon të jetë tejet e angazhuar në karrierën e saj.

Gigi Hadid ka realizuar një fotosesioni për “Maybelline”, shkruan Indeksonline.

Fytyra e saj padyshim që nuk ka vërejtje. Si gjithmonë Hadid duket vezulluese dhe e artë! /Indeksonline/

 

Lexo të tjera