23:41 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Kunata e Kim Kardashian provokon me asetet e saj (Foto)

Kunata e Kim Kardashian provokon me asetet e saj (Foto)

Blac Chyna ose e njohur më ndryshe si kunata e Kim Kardashian vazhdon të provokojë.

Chyna, ka realizuar një fotosesion me anë të të cilit ka nxjerrë në pah format trupore, shkruan Indeksonline.

Është gjoksi dhe të pasmet e saj ato që duken më në formë se kurrë.

Kujtojmë se Chyna javë më parë është bërë nënë për herë të pare./Indeksonline/


Lexo të tjera