11:02 / E mërkurë, 13 Shtator 2017

Kur bukuroshet e famshme i lënë nën hije veturat superluksoze (Foto)

Kur bukuroshet e famshme i lënë nën hije veturat superluksoze (Foto)

Dy modelet e famshme, Kendall Jenner dhe Bella Hadid kanë impresionuar me dukjen e tyre në Javën e Modës në New York. 

Dy nga bukuroshet më të njohura në botë kanë paraqitur linjën e re të veshjes së markës "Ralph Lauren". 

Në pistën me vetura luksoze, Kendall dhe Bella janë dukur edhe më të bukura se sa veturat që kanë çmime marramendëse. 

Bella mbante fustan me ngjyrë të kuqe ndërsa Kendall dukej për mrekulli në fustanin e zi me pjesën e verdhë lart./Indeksonline/

Lexo të tjera