15:54 / E shtune, 12 Gusht 2017

Kur del në plazh Jessica, dro me të ra pika (Foto)

Kur del në plazh Jessica, dro me të ra pika (Foto)

Bukuroshja e njohur argjentinase, Jessica Cirio duket se është ngutur kur i ka blerë bikinet për plazh. Bazuar në foto po duket se Jessica ka patur nevojë për numër të madh të bikineve. 

Kjo pasi që atë e kanë "tradhëtuar" bikinet në plazh duke i nxjerrur atë që nuk duhet treguar në publik. 

Ish e dashura e Lavezzit megjithatë duket seksi dhe tejet joshëse në plazh./Indeksonline/

Lexo të tjera