18:15 / E diel, 19 Mars 2017

Kur do të martohet Diellca Kolgeci, jep përgjigjje interesante!

Kur do të martohet Diellca Kolgeci, jep përgjigjje interesante!

Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paqarada, kanë qenë dy mysafiret e radhës në emisionin "Xing me Ermalin". Në pyetjen e Ermalit drejtuar Diellzës, se kur mendon që të martohet bukuroshja shqiptare ajo tha: "Do martohem atëherë kur do të mendojë që duhet të martohem", ka thënë Diellza, shkruan Indeksonline.

Ndryshe kjo nuk është hera e parë që modelja, aktorja shqiptare heziton të përgjigjet në këtë pyetje./Indeksonline/


Lexo të tjera