13:45 / E diel, 13 Gusht 2017

Kush po i mungon Luana Vjollcës? (Foto)

Kush po i mungon Luana Vjollcës? (Foto)

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka treguar se është e 'dashuruar' në tingujt e shiut,

Pas shumë ditësh vapë, në vend janë rikthyer temperaturat e ulëta dhe shiu.

Këtij shiu duket se më së shumti i është gëzuar Luana, e cila zbuloi se sa shumë i kanë munguar tingujt e shiut që dëgjohen kur bie.

“Më mungon tingulli yt, shi” ka shkruar Luana sipër fotos së shkrepur nga vetura, ku nga dritarja duket teksa jashtë bie shi. 

Lexo të tjera