12:27 / E premte, 11 Gusht 2017

Ledri e 'ndezi' edhe atmosferën në Dokufest (Foto)

Ledri e 'ndezi' edhe atmosferën në Dokufest (Foto)

Jo vetëm në Prishtinë, por kudo që shkon ai arrin ta 'ndezë' publikun. 

Pa dyshim është ky Ledri i cili mbrëmë pati performancën e tij të radhës, shkruan Indeksonline.

Kësaj radhe performoi në Dokufest me Butën dhe Gamblemania. 

Atmosfera arriti në nivelin maksimal, kjo vërehet edhe në disa foto të publikuara nga vetë reperi shqiptar./Indeksonline/
Lexo të tjera