18:13 / E enjte, 20 Prill 2017

Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi publikojnë këngën e re “Pablo” (Video)

Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi publikojnë këngën e re “Pablo” (Video)

Artistët e repit, Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi sapo kanë lansuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

Kënga në fjalë është publikuar vetëm në versionin audio, transmeton Indeksonline.

Padyshim që kjo këngë pritet të shëndërrohet në super hit. Për më shumë dëgjojeni "Pablo" ./Indeksonline/

Lexo të tjera