18:54 / E enjte, 12 Tetor 2017

Ledri Vula me këngë të re! (Foto)

Ledri Vula me këngë të re! (Foto)

Ledri Vula ka befasuar fansat e tij.

Në llogarinë e tij në Instagram ai ka publikuar një fotografi me anë të së cilës ka treguar se projektin e ri e ka thuajse gati.

15.10.2017, ora 14:00 supozohet të jetë dita dhe ora e lansimit, shkruan Indekosnline.

Ndryshe, Ledri është njëri ndër reperët më aktiv të skenës muzikore shqiptare. /Indeksonline/ 


Lexo të tjera