22:34 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Liberta Spahiu, e bukur dhe seksi (Foto)

Liberta Spahiu, e bukur dhe seksi (Foto)

Liberta Spahiu është njëra ndër prezantueset më seksi të ekranit shqiptar. Drejtuesja e “Prive”, ka publikuar një foto seksi në llogarinë e saj në Instagram.

Spahiu ka treguar fundshpinen e saj, e cila pamëdyshje është për çdo lavdatë, shkruan Indeksonline.

Foto në fjalë s’do më shumë koment ... /Indeksonline/
Lexo të tjera