20:45 / E enjte, 12 Tetor 2017

Lindsey iu “çmend” me trupin e saj (Foto)

Lindsey iu “çmend” me trupin e saj (Foto)

Modelja e njohur, Lindsey Pelas shquhet për paraqitjet e saj provokative.

Bukuroshja bionde edhe në foton e radhës është shfaqur tejet joshëse, shkruan Indeksonline.

Me veshjen e çiltër ajo duket kaq seksi, dhe vështirë ta bëjë ndokush konkurencë./Indeksonline/


 

Lexo të tjera