14:03 / E hënë, 17 Korrik 2017

Luana tregohet humane me macet në rrugë, ky është gjesti i saj (Foto)

Luana tregohet humane me macet në rrugë, ky është gjesti i saj (Foto)

Luana duket se është edhe  një person që i do kafshët. 

Kështu së paku flasin edhe faktet, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja përmes disa imazheve në Instagram, ka treguar dashurinë dhe mirësin ndaj maceve. 

Ajo shihet teksa u ka hedhur sallamë maceve në rrugë, dhe jo në cfarë do mënyre. 

Ushqimin ajo ua ka shërbyer në mënyrën më të mirë të mundshme, në pjatë. "Ndjesia më e mirë kur i ushqen macet në rrugë", ka qenë mbishkrimi i Luanës./Indeksonline/Temat:
Lexo të tjera