19:49 / E martë, 12 Shtator 2017

Luanen e merr malli për Marinen, ja çfarë i thotë (Foto)

Luanen e merr malli për Marinen, ja çfarë i thotë (Foto)

Për dasmen e Marina Vjollces edhe më tej vazhdon të flitet.

Është këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ajo e cila sapo ka publikuar një imazh të paparë deri më tani të dasmes së Marines- shkruan Indeksonline.

Foto në fjalë reflekton dashurinë e dy motrave, të cilat padyshim jo rrallë herë tregojnë dashurinë që kanë ndaj njëra-tjetrës.

“Gjithmone”, ka shkruar shkurt ajo në përshkrimin e fotografisë.

Duket se Luanen e ka marrë malli për Marinen, andaj edhe e ka kujtuar me këtë paraqitje./Indeksonline/


Lexo të tjera