13:27 / E hënë, 20 Mars 2017

Lumi B na njofton me "clicken" e tij! (Foto)

Lumi B na njofton me "clicken" e tij! (Foto)

Reperi Lumi B në bazë të fotografive duket se është njeri kogja familjarë. Ai sa duket mundohet që përveç angazhimeve në karrierë, një pjesë të kohës ta kalojë edhe me djalin dhe gruan, shkruan Indeksonline.

Ai ka publikuar një fotografi me familjen ku edhe ka vënë mbishkrimin: "My click"./Indeksonline/


Lexo të tjera