00:01 / E hënë, 20 Mars 2017

Marina nuk po munet me vendos... (Foto)

Marina nuk po munet me vendos... (Foto)

Prezantuesja seksi Marina Vjollca duket çdo herë e mrekullueshme. E për këtë dukje pa dyshim që është dikush prapa saj që kujdeset për stillin  e saj, shkruan Indeksonline.

Mbrëmjen e sotme vajzat kanë pasur  një dilemë të madhe rreth stilit të flokëve dhe gërshetave.

"Spo vendosim dot cfare modeli

Lexo të tjera