18:19 / E hënë, 17 Korrik 2017

Marina Vjollca shumë seksi duket në këtë pozë!

Marina Vjollca shumë seksi duket në këtë pozë!

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca po i kalon si mos më mirë këto ditë të nxehta verore.

Me këtë rast ajo ka bërë edhe paraqitjen e radhës në Instagram, shkruan Indeksonline.

E veshur me të kuqe, ajo duket shumë seksi dhe e hijshme! /Indeksonline/Lexo të tjera