07:02 / E hënë, 09 Janar 2017

Më mirë të mos e shikoni, Teyana më e “nxehtë” se kurrë (Foto)

Më mirë të mos e shikoni, Teyana më e “nxehtë” se kurrë (Foto)

Teyana Taylor vazhdon të mbetet një ndër emrat më të përfolur edhe në këtë vit. Teyana ka arritur që në 2016-tën të bëhet ndër femrat më të kërkuara, dhe jo vetëm kaq.

Duke vënë në plan të parë linjat e saj trupore, Teyana përpos këndimit ka realizuar edhe vallëzime të shumta që e kanë bërë atë të jetë e kërkuar për videoklipe dhe reklama të shumta.

Ndërsa në fotografinë e saj ë fundit në Instagram, ajo nuk ngurron të flasë për të pasmet e të cilat janë edhe në fokusin e pozimit të saj./Indeksonline/

Lexo të tjera