15:22 / E diel, 13 Gusht 2017

Më në fund, Demi Rose vendos t'i heq të gjitha (Foto +18)

Më në fund, Demi Rose vendos t'i heq të gjitha (Foto +18)

Ajo konsiderohet si një ndër modelet me trupin më seksi në botë.

E vetëdijshme për këtë, Demi Rose ka shfaqur linjat trupore në fotosesionin e fundit teksa pozon tërësisht e zhveshur.

Në fakt, bukuroshja 22-vjeçare këto imazhe i realizoi për Cape Verde ku shihet e shtrirë në plazh dhe me flokë të lagura.


Lexo të tjera