14:22 / E enjte, 12 Tetor 2017

Më të bukur se kaq nuk e keni parë Ronela Hajatin (Foto)

Më të bukur se kaq nuk e keni parë Ronela Hajatin (Foto)

Ronela Hajati është këngëtarja e shumë hiteve e që për kosovarët u bë e njohur pas disa bashkëpunimeve me reperët kosovarë.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket shumë e hijëshme dhe e bukur.

Për më tepër shikoni fotografinë./Indeksonline/

Lexo të tjera