00:24 / E premte, 13 Tetor 2017

Mel B, befason me format e saj trupore (Foto)

Mel B, befason me format  e saj trupore (Foto)

Këngëtarja e njohur dhe ish anëtarja e Spice Girls, Mel B duket se nuk di të plaket.

Përkundër asaj që ajo tashmë është divorcuar, këngëtarja e famshme është duke kaluar momente relaksi në plazhin e Hawaii, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

Ajo ka realizuar poza vetëm në bikini ku ka ekspozuar format e saj trupore, të cilat janë për tu admiruar, duke pasur parasysh moshën e saj 42 vjeçare./Indeksonline/


Temat:
Lexo të tjera