23:32 / E enjte, 05 Janar 2017

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth planifikojnë të adoptojnë fëmijë (Foto)

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth planifikojnë të adoptojnë fëmijë (Foto)

Çifti i famshëm Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth duket se dëshirojnë të fillojnë vitin 2017 me krijimin e familjes.

Kështu burime të afërta me çiftin theksojnë se ata janë duke planifikuar të adoptojnë një fëmijë, shkruan OK, transmeton Indeksonline.

Miley duket se është larguar nga veset e saj jo të hijshme me qëllim që të përgatitet më shumë për jetën familjare./Indeksonline/


Lexo të tjera