12:15 / E enjte, 20 Prill 2017

Miriam Cani i "shkrihet" e tëra Albanit, për ditëlindjen e tij (Foto)

Miriam Cani i "shkrihet" e tëra Albanit, për ditëlindjen e tij (Foto)

Këngëtari i dashur për publikun, Alban Skenderaj feston sot ditëlindjen e tij të 35-të.    

E urimin më romantik padyshim që ia ka bërë gruaja e tij, Miriam Cani me të cilën kanë edhe një vajzë, Amelin, shkruan Indeksonline.

Me një foto të publikuar në profilin e saj në Instagram, ku shihen Miriami e Albani të mbështetur tek njëri-tjetrit dhe të dashuruar, këngëtarja ka zgjedhur fjalët më të bukura për ta uruar atë.

Ajo nuk ka ngurruar t’ia shpreh dashurinë dhe rëndësinë që Albani ka në jetën e saj që nga dita që e ka njohur. /Indeksonline/

Lexo të tjera