23:51 / E enjte, 20 Prill 2017

Modelja që nuk di të ndalet së provokuari (Foto)

Modelja që nuk di të ndalet së provokuari (Foto)

E njohur për format e saj ekstravagante, modelja e përmasave të mëdha Ashley Graham kësaj radhe vjen më provokative se kurrë më parë.

Ajo ka rrezikuar paksa duke treguar më shumë se ç’duhet teksa kishte veshur një fustan të ngushtë i cili kishte vështirësi të mbante asetet e saj brenda shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Kësaj radhe ajo është paraqitur në eventin e Vanity Fair Founders Fair në një fustan ngjyrë vjollcë me ç’rast mori vëmendjen e të gjithëve dhe padyshim që ishte në qendër të vëmendjes./Indeksonline/


 

Lexo të tjera