23:50 / E mërkurë, 13 Shtator 2017

Modelja që vë në pah shumëçka (Foto)

Modelja që vë në pah shumëçka (Foto)

Modelja suedeze dhe engjëlli i Victoria’s Secret, Elsa Holsk ishte ne qendër të vëmendjes gjatë javës së modës në New York.

Biondja bukuroshe mahniti të gjithë me paraqitjen e saj, me ç’rast kishte veshur një fustan i cili vinte në pah format perfekte të Hosk – shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Kujtojmë se 28 vjeçarja është ndër modelet më të njohura në vendin e saj./Indeksonline/


Lexo të tjera