20:55 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Modelja seksi iu provokon edhe sonte (Foto)

Modelja seksi iu provokon edhe sonte (Foto)

Modelja dhe aktorja e njohur, Abigail Ratchford nuk ka munguar as sonte në rrjetet sociale.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një foto me anë të së cilës ka provokuar me gjoksin e saj, shkruan Indeksonline.

Ratchford numëron pas vetës më shumë se 6 milionë ndjekës në Instagram dhe kjo falë hireve të saj trupore./Indeksonline/ 


Lexo të tjera