16:42 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Modelja vjen me foto nga shtrati përkrahë të dashurit (Foto)

Modelja vjen me foto nga shtrati përkrahë të dashurit (Foto)

Modelja e njohur daneze, Josephine Skriver thuajse çdo herë di të paraqitet provokative.

Kësaj radhe ajo ka pozuar foto nga shtrati derisa shihet bashkë me të dashurin e saj, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se 23- vjeçarja gëzon linja tejet seksi dhe hiret e saj me të vërtetë janë të rralla./Indeksonline/


Lexo të tjera