19:18 / E martë, 12 Shtator 2017

Motra e Kimit befason, trupi i saj veç vizëllon! (Foto)

Motra e Kimit befason, trupi i saj veç vizëllon! (Foto)

Kendall Jenner ka realizuar një fotosesion të ri.

Ajo mban veshur një fustan të shkurtër, i cili butësisht i nxjerrë në pah fizikun e saj seks- shkruan Indeksonline.

Jenner vazhdon të jetë tejet e angazhuar në karrierën e saj si modele, dhe jo më kot është imazh i shumë brendeve në botë.

Ndryshe, motra e Kim Kardashian edhe më tej po e ruan bukurinë e saj natyrale dhe se deri më tani nuk ka kryer as edhe një nderhyrje kirurgjike./Indeksonline/


Lexo të tjera