11:28 / E enjte, 18 Maj 2017

Motra e Kimit ua qet "timin", e bën nxeht një qytet (Foto)

Motra e Kimit ua qet "timin", e bën nxeht një qytet (Foto)

Motrat Kardashian vazhdojnë të jenë hit me paraqitjet e tyre në Amerikë.

Kylie Jenner është bukuroshja e radhës që ka provokuar me paraqitjen e saj në publik. 

19 vjeçarja është parë në sytjena dhe pantollona të shkurtër duke tërhequr vëmendjen në Hollywood. /Indeksonline/

Lexo të tjera