23:19 / E enjte, 20 Prill 2017

Musa tregon për lidhjen para se të hynte në “Big Brother”: Ish-e dashura priste një fëmijë…

Musa tregon për lidhjen para se të hynte në “Big Brother”: Ish-e dashura priste një fëmijë…

Musa dhe Dona po afrohen gjithnjë edhe më shumë me njëri-tjetrin.

Më shumë se për lojën ata po përpiqen të njihen, madje shpesh herë edhe duke provokuar mes tyre.  Musa i ka thënë sot Donës se ai sot mund të ishte bërë baba.

“Po të të them që kam një fëmijë si do ta marrësh?”- pyet Musa Donën, e cila ngelet e habitur me këtë pyetje dhe sërish nuk ka një përgjigje se si do të reagonte.

Megjithatë, brenda këtij provokimi banori ka sqaruar se ka diçka të vërtetë. “Ish-e dashura ime më tha se priste një fëmijë, i thashë që nuk mund të mbaja përgjegjësi”,- tregon Musa, duke shtuar se ajo më pas e kishte hequr fëmijën./Blitz.al/

Lexo të tjera