17:38 / E hënë, 17 Korrik 2017

Ndërron jetë këngëtari kosovar që jetonte në Gjermani (Video)

Ndërron jetë këngëtari kosovar që jetonte në Gjermani (Video)

Këngëtari i njohur i muzikës popullore/argëtuese, Mentor Ejupi ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme.

Shkaqet e vdekjes së Ejupit ende nuk dihen, shkruan Indeksonline.

Ejupi tash e sa vite jetonte në Gjermani, dhe ishte tejet aktiv në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme familjare./Indeksonline/


Lexo të tjera