16:40 / E shtune, 12 Gusht 2017

Nesër publikohet kënga më e re e Adelina Berishës (Video)

Nesër publikohet kënga më e re e Adelina Berishës (Video)

Adelina Berisha ka arritur në finalizim të projektit të saj më të ri muzikor. 

Me muzikë të Bigbang beats, kjo këngë pritet të radhitet në listën e këngëve hit të kësaj vere. 

Ky projekt do të vijë i realizuar me videoklip, ku nga pamjet e para të publikuara nga këngëtarja, bëhet fjalë për dicka tejet seksi dhe shumë 'hot'./Indeksonline/

https://www.instagram.com/p/BX...


Lexo të tjera