00:08 / E martë, 18 Korrik 2017

Nicole Kidman nuk ndalet së provokuari (Foto)

Nicole Kidman nuk ndalet së provokuari (Foto)

Aktorja e famshme Nicole Kidman megjithëse është 50 vjecare format e saj trupore janë fantastike.

Ajo ka realizuar disa poza në bikini në të cilat duket mjaftë seksi dhe tërheqëse, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Në bikini ngjyrë të kuqe, aktorja e famshme ka vënë në pah format e saj trupore të tonifikuara./Indeksonline/


Lexo të tjera