19:38 / E diel, 19 Mars 2017

Nora dhe Rene luajnë në piano (Foto)

Nora dhe Rene luajnë në piano (Foto)

Nora Istrefi këtë vikend e ka kaluar me familjen e saj. Ajo në Instastory ka publikuar vazhdimisht fotografi.

Në një të fundit, këngëtarja së bashku me vajzën e saj Renen, shihen të ulura pranë një pianoje derisa luajnë disa nota./Indeksonline/


Lexo të tjera