09:39 / E hënë, 17 Korrik 2017

Nuk ndalet Shkurte Fejza, nxjerr në shitje albumin e ri (Foto)

Nuk ndalet Shkurte Fejza, nxjerr në shitje albumin e ri (Foto)

Shkurte Fejza tashmë ka realizuar edhe albumin e saj më të ri. 

Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë këngëtarja përmes rrjeteve soiale, shkruan Indeksonline. 

Shkurte Fejza para pak ditëve ka lansuar edhe projektin e saj më të ri muzikor. Kjo këngë ka ardhur në bashkëpunim me Valbona Halilin dhe Arianit Hoxhën./Indeksonline/


Lexo të tjera